Akwaria Wielkogabarytowe

Akwaria o pojemnościach dziesiątek i setek tysięcy litrów.

Projektujemy i wykonujemy akwaria wielkogabarytowe o nieograniczonych wymiarach i objętościach. Zbiorniki, których powstawanie jest skomplikowanym procesem technologicznym, a wybór wdrażanych rozwiązań determinowany jest szeregiem czynników analizowanych przez nasz zespół w oparciu o wymagania klienta. Przed przystąpieniem do realizacji tego typu inwestycji rozważamy zagadnienia z zakresu architektury, inżynierii budownictwa, technologi osadzenia okien, funkcjonalności użytkowania oraz późniejszego „życia” – biologii akwarium. Posiadamy zaplecze logistyczne oraz dysponujemy zespołem specjalistów gotowych na realizacje największych wyzwań. Ogółem w realizacji dużych zbiorników opieramy się o trzy typy konstrukcji:

  • Pełne akwarium akrylowe
  • Akwarium w ramie stalowej
  • Akwarium o szkielecie żelbetowym

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Pełne akwarium akrylowe

Akwarium w ramie stalowej

Akwarium o szkielecie żelbetowym

Pełne akwarium akrylowe

Pełne akwaria akrylowe są zdecydowanie najbardziej atrakcyjne wizualnie. Nie posiadają ciężkich optycznie wzmocnień, a połączenia ścian są praktycznie niewidoczne. Wymagają one jednak zastosowania PMMA o znacznej grubości, a sam proces klejenia jest czasochłonny i skomplikowany – konieczne jest zastosowanie pięcioskładnikowych klejów polimeryzujących lub polimeryzacji termicznej. Skutkiem tego jest wysoka cena produktu.

Akwarium w ramie stalowej

Akwarium w ramie stalowej jest rozwiązaniem tanim, bezpiecznym oraz pozwalającym na szybką realizację. Stal obejmująca panele PMMA pozwala na zastosowanie cieńszego materiału, a w związku z tym redukcję masy zbiornika i jego koszt. Rama zabezpiecza również krawędzie zbiornika przed uszkodzeniem, jest jednak mało atrakcyjna wizualnie.

Akwarium o szkielecie żelbetowym

Wykorzystanie tej technologii do budowy akwariów jest rozwiązaniem pozwalającym na realizacje zbiorników o praktycznie nieograniczonych pojemnościach. Rozwiązanie to polega na wykonaniu głównej konstrukcji nośnej z żelbetu (wodoszczelnego) o wysokiej odporności na korozję chemiczną, a następnie wodoszczelne osadzenie paneli pmma jako płaszczyzny przeziernej. Takie rozwiązanie stosuje się najczęściej budując największe ekspozycje akwarystyczne – oceanaria. Realizacja tego typu zbiorników wymaga zaangażowania specjalistów wielu branż i jest procesem skomplikowanym technologicznie.
/

friday night funkin download tv express apk

tảitools

winrar full crack winrar full crack

top license

  mx player for pc

kinemaster download forpc  kinemaster para pc

xvideo studio video editor pro apk download for android

share me download for pc

Ativador Windows

Program Descargar Ativador Office 2013

Download Crack Software